כל האישורים שתצטרכו כדי הרים עסק של וילות למסיבת רווקים – מדריך

מסיבות רווקים נהייתה דבר נפוץ מאוד בשנים האחרונות, וככל שההשקעה של מסיבת הרווקים תהיה גדולה יותר, כך גם ההוצאה תהיה גדולה, אך ההנאה תהיה מיוחדת עוד יותר. מסיבות רווקים רבות מתקיימות בשנים האחרונות במקומות גדולים ויקרים, למשל וילות. עסק מסיבות הרווקים נהיה עסק משתלם מאוד, ולכן אם יש לכם את הסבלנות ואת היכולת להשקיעה בנדל"ן וילות, אז המאמר הזה נכתב בשבילכם. כאן נדבר על כל מה שתצטרכו על מנת להרים וילה או וילות למסיבת רווקים.

לצפייה ברשימת וילות למסיבת רווקים לחצו כאן ותגיעו לאתר וילה WOW המציג וילות מיוחדות.

 

התעודה הראשונה בסדר העדיפויות – חוזה בעלות

כדי שמקום מסוים יהיה ראוי לפעילות כלשהי, גם אם היא אומרת לגור בו באופן קבוע, בעל הוילה צריך להחזיק ברשותו את חוזה הבעלות של הוילה. אישור זה הוא האישור הראשון לפני שבכלל ניגשים לשאר האישורים, ולפני שמתחילים כל תהליך של שיפוץ או בנייה בתוך הוילה.

 

אישורים מאנשי הבטיחות – טופס4+5

טפסים אלה מוכיחים כי הוילה עצמה תקינה מבחינת הבינוי, מבחינת החשמל, ושכל המערכות בה תקינות. בכל מקרה, וילות למסיבת רווקים כוללות את הדברים החשובים והבסיסיים על מנת שהחגיגה תתבצע כמו שצריך. חגיגה בלי חשמל מונעת חגיגה עם מוזיקה, ג'קוזי, סרטים, חימום לבריכה, תאורה בלילה, חימום אוכל ועוד המון מגבלות, כמו שאומרים "שלא נדע".

 

כדי שהעסק יהיה כשר – תעודת עוסק מורשה

על פי חוק, כל עסקה שמתבצעת בישראל, מחויבת בתשלום של אחוז מסוים למדינה. מובן שלא על כל עסקה משלמים למס, למשל אם אדם מוכר לחברו את המחשב הישן שלו במסגרת עסקה חד פעמית , הוא אינו מחויב בתשלום מס על כך. ובעניינינו, וילות למסיבת רווקים הן עסק שמביא פרנסה גדולה וכסף רב אם יש הכנסה מעל 10,000 שקל בחודש. כדי להביא תעודת עוסק מורשה, מגישים בקשה למשרדי מע"מ, לאחר מכן למס הכנסה ולבסוף ביטוח לאומי.

 

רישיונות בבקשה – רישיון העסק

וילות למסיבת רווקים הן עסק לכל דבר כפי שהספקתם לראות ולהבין, ולכן יש צורך להשיג רישיון לעסק. בתוך רישיון זה מתרכזים כלל האישורים הדרושים להקמת העסק. הרישיון מוכיח, למשל, הוילה היא מקום בטיחותי, ושבעת תקרית מסוימת שעלולה לסכן חיי אדם יש דרך מילוט. רישיון העסק מראה על כך שאפשר להקים אירוע בוילה.

 

מה עם קצת עצות למיקום הוילה?

לא כל המיקומים בישראל הם טובים לוילות, ולכן חשוב לשקול גם את הפרמטרים הבאים:

  • אוכלוסייה – אחד הדברים החשובים בוילה למסיבת רווקים הוא שהאוכלוסייה מסביב תהיה ידידותית ובלתי מסוכנת לנופשים.
  • מיקום – בחרו מיקום שקט, רחוק משכנים לא פוטנציאליים למסיבה. כך, האורחים שלכם יוכלו להרעיש עד אור הבוקר.
  • מבנה הוילה – חשוב שהוילה תהיה מתאימה למסיבת רווקים מבחינת גודלה. חשוב שהיא תצליח להכיל בו זמנית מספר רב של אנשים. כמו כן, כדי למשוך כמה שיותר מבקרים, מומלץ להשקיע בעיצוב הוילה ולהכניס אליה אטרקציות רבות.