איך לחסוך עלויות במעבר דירה – לשלם פחות, להרוויח יותר

יש רגעים בחיים שהם מאושרים ושמחים אבל הדרך אליכם יכולה להיות רצופה משימות לא פשוטות שרק אם נתכנן אותן בתבונה ורק אם נבצע אותן במקסימום דיוק נוכל באמת ליהנות מהאירוע המרגש והמאושר. מעבר דירה הוא דוגמה מצוינת לאירוע חשוב מאוד בחיינו כאשר ההובלה עצמה היא המשימה המורכבת שעלינו לעבור בדרך. לא תמיד מדובר על משימה פשוטה אבל כאשר אתם מתכננים מעבר דירה אתם יכולים לעשות את זה אחרת ואפילו ליהנות מהמעבר עצמו בצורה כזו או אחרת.

דרך מצוינת להרגיש שאתם מסופקים מההובלה עצמה היא לשלם כמה שפחות וכל אחד או אחת מאיתנו שניצב בפני מעבר דירה שואל את עצמו איך לחסוך עלויות במעבר דירה אבל עדיין לעשות את המעבר בצורה מקצועית כדי שכל הציוד יגיעו בשלום ליעדו החדש. התשובה לכך הרבה יותר פשוטה ממה שחשבתם ואם אתם בודקים, משווים, בוחנים ורואים כמה שיותר הצעות מחיר כך תוכלו להבטיח לעצמכם שגם בחרתם את החברה הנכונה מבחינה מקצועית וגם לא שילמתם מחיר מופקע שקורע לכם את הכיס.

אז מה מומלץ לעשות עוד לפני שהמובילים מגיעים לביתכם?

אם כן, יום המעבר עצמו יכול להיות יום לחוץ, עמוס, מלא בעצבים ולכן מומלץ לחסוך לעצמנו כמה שיותר משימות באותו יום ולהתכונן ליום הזה בהתאם. ראשית, מומלץ להוריד מאיתנו כל דבר שיכול להפריע וזה אומר לקחת יום חופש מהעבודה, לארגן סידור לילדים שלא יתרוצצו לנו בין הרגליים, להכין את השכנים הישנים והחדשים לרעש ובלאגן וכמובן למצוא חניה מבעוד מועד. לאחר כל התכנונים המקדימים עלינו להתחיל לארוז את כל הציוד ולמעשה להשאיר למובילים רק את עבודת ההובלה וכך אנחנו חוסכים לעצמנו עבודה גם לאחר ההובלה עצמה כי הכל מגיע מסודר ומאורגן.

עוד טיפים למעבר דירה למשפחות ללא רכב וגם איך להכין את עצמנו גם מבחינה נפשית ורגשית, שוב חשוב להדגיש שמדובר ביום לא פשוט ואם נגיע אליו מוכנים אחרי שישנו טוב בלילה ואחרי שנרגענו ביום שלפני כל היום הזה יעבור בקלות ובנוחות הרבה יותר. עוד דבר שחשוב מאוד לסגור לפני זה את השעות של ההובלה כדי שהכול יהיה מסודר, אם למשל אתם עוברים לאזור עמוס ופקוק בשעות הבוקר מומלץ לדחות את ההובלה לשעות אחרות, כך גם לא תצטרכו להרגיש שהובלה שיכלה לקחת לכם שעתיים או שלוש מתארכת ומתמשכת כל היום.

והטיפ האחרון ואולי החשוב ביותר הוא כמובן לסגור את המחיר מראש אחרי שהסברתם למובילים בדיוק מה אתם ובעיקר כמה אתם מעבירים. השאלה כמה עולה הובלת דירה תלויה בכל כך הרבה פרמטרים ובין היתר ברשימת הפרמטרים נמצאות השאלות כמה ציוד יש לכם, איזה ציוד יש לכם, לאיזה קומה אתם עוברים, מאיזה קומה אתם עוברים, האם יש או אין מעלית ועוד.