צימרים בצפון עם בריכה – איך לא לטעות בבחירת בצימר?

בין המושבים בצפון מסתתרים אלפי צימרים, חלקם רומנטיים ומיועדים לזוגות בלבד, חלקם משפחתיים עם מקומות לינה לילדים, חלקם כפריים פשוטים וחלקם יוקרתיים ומפוארים באופן מיוחד. הטיפ הטוב ביותר לבחירת צימר הוא בחירת הצימר המתאים ביותר לצרכים שלכם ברגע הנתון. עליכם לבחור צימר בהתאם לאופי החופשה, צימר התואם את מצבכם הכלכלי וגם, צימר עם מיקום נגיש (אל תבלו את כל סוף השבוע על הכביש). כך למשל, אם מדובר בחופשה זוגית רומנטית כדאי לבחור צימרים בצפון עם בריכה במתחם המיועד לזוגות בלבד, מתחם צימרים משפחתי עם המון ילדים פחות יתאים לכם. כמו כן, אם מדובר בחופשה עם הילדים, מיותר יהיה לבחור צימר יוקרתי ומפואר מאוד לזוגות. כדאי לשכור לחופשה משפחתית עם הילדים צימר פשוט יותר ולשמור את התקציב לחופשה זוגית בה נשאיר את הילדים בבית.

סוקרים את התמונות בעין ביקורתית

זווית צילום נכונה תוכל להציג בריכה קטנה כבריכה גדולה, בעזרת פילטרים נכונים אפשר לשפר את מראה הצימר בתמונות בלבד. עליכם לסקור את התמונות בעין ביקורתית, לנסות לעמוד על גודל המתחם במציאות. נסו למצוא סרטוני וידאו המציגים את הצימרים, הסרטונים הם הדרך הטובה ביותר להתרשם מהמקום. המלצה נוספת, חפשו תמונות עדכניות, אם יש לכם חשש תשאלו מתי צולמו התמונות.

מחפשים המלצות אונליין

רוב ההמלצות שתמצאו יהיו חיוביות, כדאי להבדיל בין המלצות שנכתבות על ידי בעל הצימר וגורמים מטעמו לבין המלצות כנות של גולשים. המלצות על צימרים תוכלו למצוא גם ברשת החברתית, שם קל יותר להבדיל בין המלצות אמתיות לבין המלצות מטעם בעל הצימר.

מצאתם המלצה שלילית? אל תמחקו מיד את הצימר מהרשימה, בררו זאת מול בעל הצימר. גם כאשר מדובר בצימר מעולה יהיו מקרים בהם נופשים יהיו פחות מרוצים. חשוב להתייחס להמלצות שליליות ולשאול את בעל הצימר שאלות נקודתיות. כך למשל, אם נופשים ציינו כי הצימר רועש או שישנה תקלה בחימום המים כדאי לברר זאת.

תיאום ציפיות עם בעל הצימר

שוחחתם עם בעל הצימר פחות מ-10 דקות? הרגשתם לא נעים לשאול הרבה שאלות?  התהליך הנכון יהיה בחירת 4 צימרים מתאימים, שיחה מפורטת עם בעלי הצימרים בה תשאלו שאלות על המתחם ועל הסביבה. חשוב לשאול כמה צימרים יש במתחם, האם ישנה פרטיות מלאה בכל צימר? אם בחרתם צימרים בצפון עם בריכה כדאי לשאול מראש האם הבריכה משותפת לכמה צימרים והאם הבריכה מחוממת.

אם אתם מצפים לחופשה זוגית שקטה ומבודדת חשוב לומר זאת לבעל הצימר. אם יש צימרים נוספים באזור וודאו כי הם רחוקים. כדאי לשאול האם יש לצימר קירות משותפים עם צימרים נוספים. אם אתם שומרי כשרות או טבעוניים חשוב לומר זאת, כך יוכל בעל הצימר להכין בעבורכם כיבוד מתאים. בימי חורף קרים אפשר לבקש מבעל הצימר להדליק את החימום בצימר לפני שאתם מגיעים. אל תתביישו לשאול האם הבריכה מחוממת וכיצד פועל מנגנון חימום המים לג'קוזי ולמקלחות. תיאום ציפיות חיוני לקבלת תמורה מלאה בעד כספכם. אנחנו לא יוצאים לחופשה בצימר כל שבוע וגם לא בכל חודש, נצלו את ההזדמנות ליהנות מכל רגע עם צימר שעונה לכל הציפיות והצרכים שלכם.