איפה כדאי לקנות וילה להשקעה באילת או בצפון

מה תרצה להיות כשתהיה גדול? תשמעו ילד שיגיד שהוא רוצה להיות משקיע, אף ילד לא יודע שהוא רוצה לקנות בתים ולמכור, מכיוון שאיש לא מלמד את תחום ההשקעות בבית הספר. אז כיצד אפשר לקבל מידע על נדל"ן? כיצד אנשים יודעים אם כדאי לקנות וילות באילת או בצפון? אין כל סיבה לדאגה, בשביל שאלות אלה שאף פעם לא הצלחתם לקבל תשובה, אנו כתבנו מאמר שייתן לכם כיוון העדפה איפה כדאי לרכוש וילה.

לרשותכם מאגר וילות באילת באתר וילאס – אתר הוילות הישראלי הרשמי, כנסו וצפו.

 

קצת רקע על הצפון

הצפון הינו מקום ירוק ופורח, רובו מכיל הרים שקטים עם רוח נעימה ואוויר צח. אזור הצפון הינו מקום טוב לנופש עבור משפחות רבות מהמרכז והדרום שרוצות להגיע ולבקר במקום מיוחד הכולל אטרקציות רבות. הבעיה העיקרית היא שהצפון כולל צימרים ווילות רבים. לכן התחרותיות בצפון הינה גדולה מאוד. אז אם יש לכם רעיון טוב לבניית וילה חדשנית עם קונספט שכולם יאהבו, הצפון הוא מקום מאתגר שכדאי להשקיע עליו לבניית וילה.

 

מה עם אילת?

אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינה. עיר שוקקת חיים, נקודת מים באמצע המדבר, ה-לאס וגאס של מדינת נוודה. הכירו את אילת, המקום שאליו כולם הולכים לנפוש ולערוך חופשת "בטן גב". וילות באילת הן דבר אטרקטיבי מאוד מאחר והעיר שופעת בבתי מלון, אך עוד יותר שופעת בתיירים רבים שמגיעים ממדינות שונות בעולם, תיירים אשר מעוניינים בחופשה פרטית ואינטימית. לגבי עסקים – התחרותיות באילת היא הרבה יותר נמוכה מהצפון, ולכן קל יותר להשתלב באילת, אך המחירים צפויים לרדת, הרי אילת זוהי עיר ללא מע"מ.

 

כיצד לבחור במיקום הטוב ביותר?

הבחירה צריכה להיעשות בשיקול דעתכם בלבד, הרי יתרונות וחסרונות הם רבים, גם אם אלה וילות באילת וגם אם בצפון. נציג בפניכם את הפרמטרים לבחירת וילה בצורה המשתלמת ביותר:

  • אוכלוסייה – בחרו את קהל היעד אשר עבורו אתם רוצים להשכיר את הוילות. אם הוילות הן לקהל יעד של אנשים שמחפשים מסיבות, מומלץ להקים וילה במקום מבודד יחסית, כדי שהמוזיקה הרועשת לא תפריע למנוחת השכנים שמסביב. כמו כן, חשוב לבחור שטח לוילה בשכונה טובה. במידה וקהל היעד שלכם הוא אנשים שקטים שרוצים לנוח, הקפידו שמיקום הוילה יהיה שקט, שיהיה מרחב פרטי לעשות על האש, ועם זאת – ניתן למקם את הוילה במקום הקרוב לשכונת מגורים.
  • פנים הוילה – אם הנכם שוקלים לרכוש וילה עם ציוד רב ערך, וקהל היעד שלכם הוא אנשי מסיבות, נסו למנוע את הגישה שלהם אל הציוד, שהרי המסיבה עלולה להסתיים בפיצויים מצד הלקוח בגלל נזקים שהוא גרם במהלכה. אם אתם משכירים וילות לזוגות וילדים, הקפידו על מקומות שינה, מקלחות, מטבחון וכל מה שדרוש למשפחה.

 

לאחר השכלולים – וילות באילת או בצפון?

וילות בצפון מתאימות לאנשים שמחפשים אתגרים חדשים, אך כל מי שמחפש להרוויח, וילות באילת הן המשתלמות ביותר.