גיל מולכו על נדל"ן בארה"ב לעומת השוק המקומי

גיל מולכו על השקעה בנדל"ן

גיל מולכו עושה סדר ומסביר היכן עדיף למשקיעי נדל"ן להשקיע את כספם, בנכסים בארצות הברית או בישראל

משקיעי נדל"ן ישראלים נוטים להתמקד ב-2 ערוצי השקעה מרכזיים שנחשבים לקצת יותר פופולריים מאחרים. האחד הוא השקעה מקומית בישראל והשני הוא השקעה בנדל"ן מעבר לים, בדרך כלל במדינות גדולות ומבוססות כדוגמת ארה"ב.

שאלנו את מנכ"ל MSN נדל"ן גיל מולכו מה לדעתו עדיף מבין השניים למשקיעים בעלי הון עצמי שמאפשר זאת. גיל בחן את העניין לעומק והחזיר לנו את התשובה הבאה: "כמו בכל דבר בחיים שמערב כסף גם בשני ערוצי השקעה אלה קיים סיכון. השאלה האמיתית היא היכן הסיכון קטן יותר ופוטנציאל ההחזר על ההשקעה גדול יותר. אני כאדם שעשה את צעדיו הראשונים בענף הנדל"ן כאיש שטח מאד אוהב לראות מקרוב את הנכסים בהם אני משקיע. הדבר יוצר אצלי עדיפות לנדל"ן מקומי שם אני יכול בכל רגע ובכל שלב בחיים לקפוץ לראות מה מצב ההשקעה שלי.

זאת ועוד, בעשור האחרון הסיכון בהשקעה בנדל"ן ישראלי קטן משמעותית מהשקעה בנדל"ן בארה"ב. כולנו רואים כיצד עליית מחירי הנדל"ן בישראל לא פוסקת. בארה"ב לשם השוואה היה משבר נדל"ן חריף מאד רק לפני מספר שנים שגרם לאנשים רבים להפסיד את הונם שעוקלו על ידי הבנקים כשהריבית צנחה וירדה כמעט ל-0.

השורה התחתונה שלי, גיל מולכו, היא כזו: אמנם השקעה בארצות הברית עשויה לפתות רבים בשל התשואות הגבוהות שמבטיחים להם, אך בפועל השקעה בישראל היא החלטה הרבה יותר מבוססת ושקולה."

http://www.xn--6dbgaolebo.co.il

https://twitter.com/gilmolkho

https://he-il.facebook.com/gilmolkho

https://il.linkedin.com/pub/גיל-מולכו/ba/a96/737

מולכו גיל